FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Mimo už tradiční nedělní pohádkové představení připravilo Městské kulturní středisko ve Frenštátě pod Radhoštěm ve spolupráci s divadlem KRAPET pohádku podle známé knižní předlohy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna - Maxipes Fík. A protože Fík není jen tak obyčejný pes, ale maxipes a na malý sál jako ostatní pohádky by se nevešel, uskuteční se pohádka tentokrát ve velkém sále frenštátského Domu kultury.

"Tatí, já byfem chtěla pfa"
Malá holčička Ája si přála malého pejska. Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého dobrodružství začalo velké a neobyčejné. No který pes se dostane až do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo, řídí auto, dostane angažmá v cirkuse? S Fíkem zažije každý moc legrace. Dokonce se vydá do světa skoro až na kraj světa a objeví spoustu věcí a potká spoustu lidí a má po celém světě kamarády, protože s Fíkem zažije každý moc legrace. Ale jak se říká všude dobře doma nejlíp. Moc rád se vrátí domů a zdají se mu velice divoké psí sny, dokonce i o Vánocích. Jak to všechno s Fíkem bylo? To se uvidí!

Pohádku na motivy knihy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna Maxipes Fík přiveze do Frenštátu pod Radhoštěm pražské divadlo Krapet. Diváci ji tady uvidí v sobotu 27. dubna od 15.30 hodin ve velkém sále Domu kultury.


Činohra spojená s loutkou vhodná pro děti od 3 let, MŠ a 1.stupeň ZŠ.

Vstupenky v ceně 90 Kč pro předplatitele a 110 Kč mimo předplatné jsou v prodeji ve frenštátském Turistickém informačním centru od 4. února 2019. tel.: 556 836 916, ic@mufrenstat.cz.

Rezervace budou ponechávány max. 5 dní, zakoupené vstupenky se nevrací ani nevyměňují.