Logo Aktivní dítě

Děti ve Frenštátě se mohou těšit na Maxipsa Fíka. Dorazí tady na konci dubna

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Mimo už tradiční nedělní pohádkové představení připravilo Městské kulturní středisko ve Frenštátě pod Radhoštěm ve spolupráci s divadlem KRAPET pohádku podle známé knižní předlohy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna - Maxipes Fík. A protože Fík není jen tak obyčejný pes, ale maxipes a na malý sál jako ostatní pohádky by se nevešel, uskuteční se pohádka tentokrát ve velkém sále frenštátského Domu kultury.Maxipes Fík.
Autor / zdroj foto: krapet.cz

"Tatí, já byfem chtěla pfa"
Malá holčička Ája si přála malého pejska. Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého dobrodružství začalo velké a neobyčejné. No který pes se dostane až do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo, řídí auto, dostane angažmá v cirkuse? S Fíkem zažije každý moc legrace. Dokonce se vydá do světa skoro až na kraj světa a objeví spoustu věcí a potká spoustu lidí a má po celém světě kamarády, protože s Fíkem zažije každý moc legrace. Ale jak se říká všude dobře doma nejlíp. Moc rád se vrátí domů a zdají se mu velice divoké psí sny, dokonce i o Vánocích. Jak to všechno s Fíkem bylo? To se uvidí!

Pohádku na motivy knihy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna Maxipes Fík přiveze do Frenštátu pod Radhoštěm pražské divadlo Krapet. Diváci ji tady uvidí v sobotu 27. dubna od 15.30 hodin ve velkém sále Domu kultury.


Činohra spojená s loutkou vhodná pro děti od 3 let, MŠ a 1.stupeň ZŠ.

Vstupenky v ceně 90 Kč pro předplatitele a 110 Kč mimo předplatné jsou v prodeji ve frenštátském Turistickém informačním centru od 4. února 2019. tel.: 556 836 916, ic@mufrenstat.cz.

Rezervace budou ponechávány max. 5 dní, zakoupené vstupenky se nevrací ani nevyměňují.

Autor: Zuzana Kalinová
Váš prohlížeč nepodporuje SVG
VYBERTE SI SVŮJ REGION
Zobrazte si aktuality přímo z vašeho okresu!