PRAHA

Čínský národní cirkus oslaví své 30. výročí také v České republice! V lednu 2019 se můžete těšit na celkem sedm vystoupení v šesti městech s novou jubilejní „BEST OF“ show THE GREAT WALL, která nabídne to nejlepší z čínské akrobacie. V Praze se představí v pátek a v sobotu 25. a 26. ledna v Kongresovém centru.

Artisticky ohňostroj s příběhem a historie tradiční Číny soustředěná kolem největší, pověstmi opředené stavby světa Velké čínské zdi se rozzáří v obvyklém uměleckém rámci spojujícím v jedinečné symbióze akrobacii, tanec, divadlo, hudbu a humor. Tradiční jeviště a pestrobarevné folklorní kostýmy z Říše středu doplňují tuto imaginární cestu diváka do jiných časů a jiného světa.

V tomto dosud nejvelkolepějším programu uvidí diváci 30 nejlepších akrobatů z Číny, kteří předvedou jedinečnou show, jejíž základ vychází z tradice starší 2 000 let.

Vystoupení Čínského národního cirkusu v evropských metropolích vidělo již více než 11 miliónů návštěvníků a soubor vždy sklízí bouřlivé neutuchající ovace po každém akrobatickém čísle. Je to způsobeno také unikátností projektu, umělci Čínského národního cirkusu nemají po světě žádnou konkurenci a nastavují opravdu vysokou laťku, ke které se zatím nikomu nepodařilo ani přiblížit, natož ji překonat. Z hlediska počtu vystoupení a prodaných vstupenek je Čínský národní cirkus historicky nejúspěšnější celovečerní akrobatickou show.

V Praze se můžete na tuto jedinečnou show podívat v pátek a v sobotu 25. a 26. ledna v Kongresovém centru. Oba dny začne v 19 hodin.