Akce pro děti  |  Výstavy

celá Česká republika    > > >    vybrat region

Na LEGO výstavě se setkává minulost, současnost a budoucnost této legendární stavebnice

Vyškov

LEGO - stavebnice, která nadchla generace a způsobila explozi kreativity v Muzeu Vyškovska. Na výstavě ze sbírky Mariana Komarika můžete očekávat nejen klasické LEGO městečko, které v sobě nese nostalgii pro starší generace, ale také nové dimenze zábavy. 

Od svého založení v roce 1932 se LEGO stalo symbolem nekonečných možností hraní. S každou kostičkou se otevírá svět fantazie a nespočetné množství tvůrčích kombinací. Každá stavebnice LEGO představuje unikátní příležitost propadnout se do světa vlastního vytváření a objevování.

Na LEGO výstavě ze sbírky Mariana Komarika můžete očekávat nejen klasické LEGO městečko, které v sobě nese nostalgii pro starší generace, ale také nové dimenze zábavy. Pro fanoušky videoher nabízí herní konzoli PS s LEGO hrami, které přinášejí dobrodružství do digitální podoby.

Pro nejmladší návštěvníky i ty, kteří jsou mladí v srdci, mají v muzeu speciální koutek s koberečkem na hraní, kde se mohou ponořit do světa stavebnic. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout od fyzické aktivity, je připravený koutek s omalovánkami inspirovanými motivy LEGO. Přijďte a zažijete jedinečný LEGO svět na výstavě, kde se setkává minulost, současnost a budoucnost této legendární stavebnice. 

Na LEGO výstavě se setkává minulost, současnost a budoucnost této legendární stavebnice

Reklama
Váš prohlížeč nepodporuje SVG