Akce pro děti  |  Historické a zvláštní vlaky

okres Praha a okolí    > > >    změnit region

Projeďte se na zbýšovské dráze a navštivte muzeum historických lokomotiv

Projeďte se na zbýšovské dráze a navštivte muzeum historických lokomotiv

Zbýšov / Zastávka u Brna

Vlaky na zbýšovské dráze jezdí ze Zbýšova-Důl Jindřich do Zastávky u Brna a zpět. Cesta tam a zpět trvá necelou hodinu. Ve stanici Zbýšov-Důl Jindřich je muzeum historických úzkorozchodných parních, motorových a elektrických lokomotiv a vozů, výstavy modelové železnice, občerstvení, zázemí pro děti i sociální zařízení.

Motorové vlaky odjíždí ze stanice Zbýšov v 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 16.00 a 17.30 hodin.

Zájemci si mohou rezervovat jízdenky přes email: rezervace@mpz.cz. Do emailu uvádějte datum, kdy chcete jet, čas odjezdu z nástupní stanice, čas zpátečního odjezdu a počet osob (dospělí a děti nad 6 let). Organizátoři rezervují jízdenky nejvýše 7 dnů dopředu, tj. vždy jen na následující sobotu. Rezervaci přijímají do pátku do 18:00. Rezervace bude platná po obdržení potvrzujícího emailu! Rezervace provádí ručně - email obdržíte do cca 24 hodin po objednání. Rezervace na jízdenky platí nejdéle do 15 minut před odjezdem vlaku. Poté nevyzvednutá rezervace propadá!

Muzeum je otevřeno pouze v termínech, kdy jezdí vlaky. V ostatní dny je muzeum uzavřeno! Otevření muzea a jízdy vlaků v jiných termínech je nutno dopředu domluvit na tel: +420 605 464 222 nebo na emailu mpz@mpz.cz.

  • Historické a zvláštní vlaky
  • Muzeum průmyslových železnic
Termíny a místo konání akce
Reklama