Akce pro děti  |  Výstavy

okres Liberec a okolí    > > >    změnit region

Karlovarská krajská výstava psů

Karlovarská krajská výstava psů

Karlovy Vary

Opět se blíží oblíbená a hojně navštěvovaná Karlovarská krajská výstava psů, která se bude konat 1. června 2024. Toto prestižní psí setkání se každoročně těší velkému zájmu majitelů psů z celého regionu, ale i z dalších částí České republiky.

Očekává se, že se na výstavu přihlásí více než čtyři stovky psů, kteří budou soutěžit v různých kategoriích, ať už podle plemene nebo věku. O velkém oblibě této kynologické akce svědčí i loňská účast, kdy bylo vystavováno 458 psů 111 plemen. 

Každá kategorie bude mít svého vítěze, který se bude moci pyšnit titulem nejlepšího psa v dané kategorii. Budou se prezentovat psi různých plemen a kategorií, a to včetně soutěží o tituly nejkrásnějšího psa v kategorii, nejlepšího mladého psa, nejlepšího veterána, mladého vystavovatele a dalších ocenění. Děti budou soutěžit v kategorii mladý vystavovatel a předvádět své dovednosti. Nebude chybět malování na obličej a dílničky pro děti.

Diváci se mohou těšit na soutěže, jako jsou například agility, nebo soutěž v kráse Kromě samotných soutěží budou k dispozici i různé prodejní stánky, kde si návštěvníci budou moci zakoupit psí potřeby, jako jsou hračky, oblečky nebo speciální krmiva. 

Vítězové si odnesou nejen ceny, ale i prestiž a potvrzení, že jejich pejsci patří k nejlepším. Výstava bude opět ukázkou toho, jak velký význam mají psi pro naši společnost a jak mohou být pro lidi dobrými společníky. Toto psí setkání se stalo tradiční událostí, které se těší nejen psi a jejich majitelé.

  • Výstavy
  • Pixabay
Reklama