Akce pro děti  |  Výstavy

okres Hradec Králové a okolí    > > >    změnit region

Třetí modelářská výstava Severočeského leteckého archivu Most

Most

Další, v pořadí již Třetí modelářská výstava Severočeského leteckého archivu Most se opět uskuteční v Oblastním muzeu a galerii v Mostě. Tentokrát s podtitulem Pocta Zdeňkům. Konkrétně v modelářském světě velice známým Zdeňku Sekyrkovi a Zdeňku Fléglovi, kteří již bohužel nejsou mezi námi.

Výstava odstartuje v sobotu 1. června v 10.00 hodin. Potrvá do soboty 15. června. Po loňském startu výstavy spojené se soutěží o divácky nejhezčí model či diorámu, bude tato probíhat opět.

Tentokrát však s jednou podstatnou změnou, a to, že se uskuteční ve dvou kategoriích – model a dioráma. Ceny a plakety o umístění v soutěži obdrží v každé kategorii tři nejlepší. Na místě bude i putovní pohár, na kterém budou vylepeny štítky se jmény vítězů každého uspořádaného soutěžního ročníku.

Všechny modely a diorámy budou označení štítky s číslem a kategorií. Bude na nich i prostor pro název modelu nebo diorámy. Návštěvníci výstavy budou opět psát čísla podle nich nejhezčích modelů a diorám na papírky, které budou vhazovat do v expozici umístěného boxu. V závěrečný den výstavy dojde na vyhodnocení soutěže a předání cen nejúspěšnějším modelářům.

Opět bude při výstavě možnost ukázek práce modelářů či workshopu o stavbě modelů nebo diorám, popřípadě i o jiných modelářských kategoriích.

  • Výstavy
  • Archiv pořadatele
Třetí modelářská výstava Severočeského leteckého archivu Most

Reklama