PŘELOUČ

Areál TANK POWER v Přelouči ožije v sobotu 11. května akcí TANK POWER SHOW, která se ponese ve vojenském stylu. Můžete se těšit na spoustu soutěží a her i adrenalinových překvapení.

Bohatý doprovodný program nabídne dobové ukázky Klubu vojenské historie Pardubice, historickou a současnou vojenskou techniku, RC modely vojenské techniky a offroadová auta, panelovou výstavu ČSOL o Pardubickém zámečku, ukázky dovedností Českého červeného kříže či dobrovolných hasičů.

Největším lákadlem budou projížďky v BVP-1. Budete si moct také vyzkoušet plno adrenalinových výzev – lanové centrum s obří houpačkou, řízení sportovních čtyřkolek, aquazorbing, projížďky v motorovém člunu, airsoft, akční laserovou střílečku Battlfield live a mnoho dalšího.

I letos se můžete těšit na účast městské policie Pardubice, která se zúčastní v zastoupení psovodů. Na TANK POWER SHOW se představí také Jednotky aktivních záloh z 21. základny taktického letectva Čáslav, díky které se na obloze objeví letouny Saab JAS – 39 Gripen. Uvidíte také ukázky dětí z klubu bojových umění Daitó Ryu Pardubice, kteří předvedou Ju Jitsu fighting a základy parkuru. Vyzkoušet můžete také kriminalistickou daktyloskopii v praxi pod vedením SPŠCH Pardubice.

Další novinkou bude účast a exhibice závodnice na sportovních čtyřkolkách Kristýny Vaňkové, která se v roce 2022 zúčastní také Rally Dakar.

Pro děti budou připravené soutěže rozdělené do dvou věkových kategorií: 3 – 8 let a 9 – 15 let.

Každý účastník těchto soutěží obdrží hrací kartu, do které bude sbírat body za každou splněnou disciplínu a poté si za svoji snahu vybere odměnu. Soutěž pro starší kategorii „O pohár generála Klemeše“ bude navíc zakončena slavnostním vyhlášením vítězů a první tři závodníci obdrží pohár a věcné ceny.

Vstupné na akci mají děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 15 let za 60 Kč, dospělí pak 80 Kč. Zdarma je také parkování v rámci akce (parkování je zajištěno v prostorech firmy CSG, která s areálem sousedí).
Po celý den zde budou pro vás připraveny stánky s občerstvením a i s teplou kuchyní.