KARVINÁ

Krytý bazén v Karviné-Hranicích disponuje dvěma bazény. Velký je vhodný především pro plavání či hry ve vodě. V malém se pak bude líbit zvláště dětem.

Krytý bazén se nachází v Karviné-Hranicích. Bazén je otevřen celoročně. V areálu jsou dva bazény –pětadvacetimetrový bazén s osmi drahami a dětský bazén. Bazény jsou svými rozměry i teplotami ideální pro plavání lidí všech věkových skupin a plaveckých dovedností – od jednoho roku až po závodní plavání.

Vždy jsou vyhrazeny dráhy pro kondiční plavání. Je možné si pronajmout jednotlivé bazény jednorázově nebo opakovaně. O letních prázdninách můžete za běžné vstupné využít bazén celodenně a využít travnatou plochu k opalování. 

Velký bazén
Plavecký bazén s osmi plaveckými drahami. Ideální bazén pro plavání, pořádání plaveckých závodů, výuku plavání i pro hry ve vodě.

Bazén můžete navštívit každý den v časech určených plavání veřejnosti. Bazén si můžete pronajmout jednorázově nebo opakovaně. Je možný i pronájem jednotlivých drah.

Na tomto bazéně probíhají tréninky plaveckého oddílu Kosatky Karviná. 

Malý bazén
Bazén je vhodný zejména pro děti. Rozměry i teplotou vody je ideální zejména pro koupání i plavání dětí od jednoho roku do šesti let.

Tento bazén je možno využít v časech určených plavání veřejnosti. Bazén si můžete jednorázově nebo opakovaně pronajmout.

Na tomto bazénu společnost STARS provozuje plavecký výcvik mateřských škol. Tento výcvik provádí školené instruktorky s dlouholetou praxí.

Bazén slouží rovněž pro výcvik dětí plaveckých klubů.

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.stars-karvina.cz.