Logo Aktivní dítě

Adrenalin, rychlá jízda i krásné výhledy do okolí. To všechno okusíte při jízdě na "bobovce" Prosek

Bobová dráha Prosek / PRAHA

Adrenalin, rychlá jízda i krásné výhledy do okolí. To všechno nabízí Bobová dráha Prosek. Ti nejodvážnější na ní mohou dosahovat rychlosti až 60 km/h.

Bobová dráha Prosek
Autor / zdroj foto: Bobová dráha Prosek

Jako na závodní dráze se mohou cítit návštěvníci, kteří zavítají do areálu Bobové dráhy Prosek. Areál s celoročním provozem nabízí svezení se v téměř kilometr dlouhé dráze rychlostí až 62 km/h. Své tempo si však můžete regulovat brzdovou pákou umístěnou ve vozíku a absolvovat tak výrazně pomalejší vyhlídkovou jízdu.

Často tady vyrážejí i rodiny s dětmi. Malí hosté totiž mohou jezdit sami už od 8 let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Větší děti si mohou zahrát stolní fotbálek či zdolat horolezeckou stěnu, pro menší jsou tu skluzavky a prolézačky na hřišti u parkoviště, dětský koutek na letní terase a také přebalovací místnost pro úplně nejmenší návštěvníky. Odvážnější mohou zkusit i lanový park a TRAMPOLÍNU. Zajímavá je také možnost uspořádat dětskou párty v přilehlé restauraci.

Bobová dráha je otevřená denně od 10 do 22 hodin. 

První a jediná bobová dráha v Praze na svahu Máchalka
délka tratě - 780 m
délka vleku - 190 m
převýšení - 50 m
maximální rychlost - 60 km/h
děti mohou jet samy už od 8 let
dráha je vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět na vrchol
součástí areálu umělé osvětlení pro noční jízdy

Autor: -red-
Váš prohlížeč nepodporuje SVG
VYBERTE SI SVŮJ REGION
Zobrazte si aktuality přímo z vašeho okresu!