BRNO

Společnost Lidl otevírá třetí letošní Rákosníčkovo hřiště! Akce pro celou rodinu se uskuteční v sobotu 18. května v Brně-Bohunicích v ulici Pod Nemocnicí v době od 10 do 17 hodin.

Těšit se můžete na celodenní zábavný program pro děti. V 10:30 hodin vystoupí Michal Nesvadba z Kouzelné školky a po celý den budou děti i dospělé návštěvníky bavit představení o Rákosníčkovi v podání herců z divadla Scéna. Pro děti bude na místě otevřen umělecký koutek, kde si budou moci vyrobit své vlastní tričko s Rákosníčkem, nebo si nechat pomalovat obličej. Připravena bude také řada soutěží, po jejichž splnění dostanou děti od Rákosníčka tašku s dárky. Po celý den bude zajištěno občerstvení ze sortimentu prodejen Lidl za příznivé ceny, chybět nebudou ani oblíbené a zdravé fresh džusy z čerstvého ovoce.

V brněnských Bohunicích je to již 92. hřiště, které společnost Lidl v rámci projektu Rákosníčkova hřiště postavila. Městská část jej získala díky hlasování. Ve své kategorii získala 10 280 hlasů, a po zásluze se dočkala nového hřiště. Radost v Bohunicích tak byla veliká a děti především předškolního věku se mohou těšit na nové atrakce a herní prvky s oblíbenou postavičkou Rákosníčka

Přijďte si užít pohodový den na zbrusu novém Rákosníčkově hřišti v Brně-Bohunicích!