PRAHA
Slavný český režisér, scénárista a herec Oldřich Lipský by letos oslavil 95. narozeniny. Přijďte si do výstavního prostoru Filmpoint Barrandov Studia připomenout jeho slavné komedie.
Studio Barrandov připravilo ve výstavním prostoru Filmpoint výstavu kostýmů a fotografií z filmů, které vznikly ve spolupráci s Barrandov Studiem. Těšit se můžete na filmy Tři veteráni, Čtyři vraždy stačí, drahoušku, Ať žijí duchové!, Marečku, podejte mi pero!, Limonádový Joe a mnoho dalších. To vše můžete vidět ve výstavním prostoru Barrandov Studia Filmpoint do 4. srpna.
Fotokoutek
V prostorách pod Filmpointem je pro návštěvníky připraven výběr z klobouků a oděvních doplňků ve kterých se mohou na památku vyfotografovat vlastním fotoaparátem.
OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST
SO a NE 10.00 - 16.00
OTEVÍRACÍ DOBA PRO SKUPINY (10 a více osob) NA OBJEDNÁVKU
PO až PÁ 10.00 - 16.00
OBJEDNÁVKY A REZERVACE SKUPINOVÝCH NÁVŠTĚV
filmpoint@barrandov.cz
VSTUPNÉ
Základní vstupné....... 120 Kč
Zlevněné vstupné ..... 100 Kč (děti 4 - 15 let, studenti, senioři, ZTP)
Rodinné vstupné ....... 300 Kč (2 dospělí + max. 3 děti do 15 let)
Zdarma: děti do 3 let (včetně) a průvodci ZTP
Skupina min. 10 osob... 90 Kč/os.
Školy (MŠ, ZŠ, SŠ)....... 70 Kč/os. + pedagogický dozor zdarma