celá Česká republika    > > >    vybrat region

Sbírka Srdce dětem spěje do finále. Už jen do neděle máte možnost přispět rodinám s vážně nemocnými dětmi

Sbírka Srdce dětem spěje do finále.

Sbírka Srdce dětem spěje do finále. Už jen do neděle máte možnost přispět rodinám s vážně nemocnými dětmi

ČR

Do svého poločasu došla letošní charitativní sbírka Srdce dětem. Do akce pořádané obecně prospěšnou společností Život dětem, se lidé mohou již po třinácté zapojit ve všech obchodech Lidl. Šanci pokusit se překonat vloni vybranou částku 38 milionů korun mají už jen do neděle 12. listopadu.

„Prosíme, zastavte se v Lidlu, kupte si u pokladny samolepku ve tvaru srdíčka za minimální cenu 30 Kč a nalepte ji do velkého srdce ve výloze. Přidejte se tak k laskavým dárcům, kteří už „své“ srdíčko nalepili. Těm za pomoc patří velký dík,“ vyzývá všechny lidi s dobrým srdcem ředitelka obecně prospěšné společnosti Život dětem Maria Křepelková

Jednou z tváří letošní sbírky je též Vojtíšek z Pardubic, který je vážně nemocný, se s maminkou do sbírky taky zapojil. I jemu sbírka prostřednictvím o.p.s. Život dětem pomáhá. Stejně tak autistickým dvojčátkům Lee a Olívii nebo malé Lucince.

Zákazníci Lidlu mohou sbírku v jejím průběhu podpořit u každé pokladny zakoupením samolepky srdíčka za minimální částku třicet korun. Stylizovanou samolepku si budou moci odnést domů, nebo ji nalepit do velkého srdce ve výloze a tím ho symbolicky věnovat nemocným dětem.

„Při lepení srdíčka si můžete udělat selfíčko, fotku zveřejnit na svých sociálních sítích a vyzvat své přátelé, aby se do tolik potřebné sbírky taky zapojili. Přidejte se třeba s textem: Podporuji sbírku Srdce dětem,“ říká ke sbírce ředitelka obecně prospěšné společnosti Život Maria Křepelková.

Loni tato nepostradatelná sbírka vynesla pro nemocné děti nádhernou částku 38 000 000 Kč, za které o.p.s. Život dětem pomohla 1 376 rodinám s vážně nemocnými dětmi, které se bez pomoci laskavých lidí neobejdou.

„Za Život dětem o.p.s. prosíme všechny, zastavte se do 12. listopadu do některého z Lidlu, kupte si pokladny samolepku a podpořte vážně nemocné děti, které naši pomoc zvlášť v dnešní náročné době opravdu potřebují,“ uzavírá Maria Křepelková.

Reklama
Váš prohlížeč nepodporuje SVG