Magazín / Aktualně  |  Základní školy

Česká republika    > > >    vybrat region

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou získala od Lidlu 85 950 korun

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou získala od Lidlu 85 950 korun.

  • Základní školy
  • Marek Homolka
  • 24.1.2020
  • Marek Homolka

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou získala od Lidlu 85 950 korun

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Základní umělecká škola Rychnov nad Kněžnou obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v Rychnově nad Kněžnou, kterou najdou zákazníci v ulici Jiráskova, získala od společnosti Lidl 85 950 korun. Za tuto částku pořídí vybavení do nových tříd.

Nákupy v nové prodejně Lidl v Rychnově nad Kněžnou mohli zákazníci 2. prosince využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch základní umělecké školy. Její vedení společně s dětmi a zástupci města a společnosti Lidl se tak 22. ledna mohli radovat z částky 85 950 Kč. Za darované peníze škola, kterou navštěvuje 785 žáků, vybaví nové třídy.

„Pro nás je podpora této školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.